Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ SELENE 12 SZYNAKA MEBLE

Wysoki regał Selene 12 marki Szynaka Meble; szer. 50 cm; wys. 216 cm; gł. 35 cm.

433,50 zł
510,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 510,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesny regał Selene 12 to propozycja dla użytkowników wymagających, którzy cenią w meblach nie tylko funkcjonalność, ale również doskonały wygląd. Regał podzielony jest na dwie części. Na górze znajdują się aż 4 odkryte poziomy, które będą idealne do ekspozycji książek, zabawek, pamiątek, zdjęć i innego typu rzeczy. Na dole natomiast znajduje się mniejsza część zamykana drzwiczkami z poduchwytem. Obejmuje ona kolejne dwa poziomy, co sprawia, że jest to regał bardzo pojemny. W pomieszczeniu mebel ten będzie jednak pełnił nie tylko funkcję praktyczną, ale i stanie się atrakcyjną ozdobą. Biały kolor w wysokim połysku robi wrażenie i wnosi do pomieszczenia świeżość, jasność i elegancję.

Regał Selene 12 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
216 cm
Głębokość
35 cm
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Liczba drzwiczek
1
Liczba półek
6
Kolor
Biel

Polecane produkty