Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ VELVET 17 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Funkcjonalny regał Velvet 17 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 75 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

1 448,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wytrzymały regał Velvet 17 w kolorze dębu czarnego pasować będzie zwłaszcza do eleganckiego salonu, jednak bardzo dobrze odnajdzie się także w jadalni czy sypialni, w tym zarówno zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, jak i w stylu bardziej tradycyjnym. Mebel posiada bardzo solidną konstrukcję, która opiera się na cokole i jest w stanie wytrzymać obciążenie do 22 kg. Znajdziemy tutaj aż 5 poziomów na książki, pamiątki, zdjęcia czy innego typu wyposażenie. Kolor dębu czarnego sam w sobie prezentuje się już bardzo interesująco, ponadto uwagę przykuwa tutaj intrygująca wstawka pozioma z litego drewna szropowanego. Jest ona podświetlona, dzięki czemu podkreślono jej naturalną strukturę drewna.

Regał Velvet 17 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej ; wew.: płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym
Ilość półek
7
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty