Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ VELVET 18 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Pojemny regał Velvet 18 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 125 cm; wys. 200 cm; gł. 42 cm.

4 418,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Otwarty regał Velvet 18 Dąb czarny jest meblem oryginalnym, którego nietuzinkowa konstrukcja wpisze się zarówno w wystrój eleganckiego salonu, jak i jadalni, sypialni czy kuchni. Regał wyróżnia się dużą praktycznością, ale jest także elegancki, więc trudno przejść obok niego obojętnie. Można ustawić go zarówno prostopadle, jak i równolegle do ściany i w obu tych pozycjach będzie się doskonale prezentować. Regał posiada otwartą konstrukcję, która składa się z pięciu poziomów na wyposażenie, ponadto posiada praktyczną półkę, idealną na drobne akcesoria. Nie da się nie zauważyć również dekoracyjnej wstawki poziomej z drewna szropowanego, której piękny rysunek drewna podkreślono oświetleniem.

Regał Velvet 18 Szynaka Meble dąb czarny

Regał Velvet 18 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
125 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
42 cm
Korpus
Zew.: płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej; wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość półek
4
Ilość szuflad
1
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty