Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ AYGO AG-5 BOG-FRAN

Wysoki regał AYGO AG-5 marki BOG-FRAN; szer. 45 cm; wys. 192 cm; gł. 39,6 cm.

379,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Regał AYGO AG-5 stanowi uzupełnienie systemu Aygo producenta mebli Bog Fran, ale równie dobrze sprawdzi się jako samodzielny element aranżacji salonu lub pokoju młodzieżowego. Ten wyjątkowo funkcjonalny mebel wyposażony został w aż pięć przestronnych wnęk, które pomogą w uporządkowaniu pomieszczenia oraz pozwolą na wyeksponowanie ulubionych książek i pamiątek. Solidna i wytrzymała płyta laminowana zabezpieczona obrzeżem ABS, z której wykonany został regał, zapewnia wysoką odporność na zarysowania i inne uszkodzenia oraz gwarantuje trwałość na lata. Dzięki nienachalnemu wykończeniu w kolorze buk piaskowy ten produkt bez problemu odnajdzie się zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym wnętrzu.

Regał AYGO AG-5 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
45 cm
Wysokość
192 cm
Głębokość
39,6 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Kolor
Buk piaskowy/biały

Polecane produkty