Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ REG-2 LIMA HALMAR DĄB SONOMA

Pojemny regał REG-2 Lima marki Halmar w kolorze dąb sonoma; szer. 77 cm; wys. 200 cm; gł. 40 cm.

649,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Zgrabny i zarazem wysoce funkcjonalny regał w kolorze dębu sonoma to perfekcyjny mebel do wielu domowych oraz mieszkaniowych pomieszczeń. Dzięki uniwersalności wykonania regał świetnie odnajdzie się w salonie, pokoju sypialnianym czy jako jeden z elementów w pokoju młodzieżowym. W regale znajdują się trzy półki, tworzące cztery osobne przestrzenie na różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku. Dodatkowo, poniżej zamykanej drzwiczkami szafki, zostały umieszczone dwie szuflady, na przykład na bieliznę lub buty. Mnogość zastosowań regału sprawia, że może on być traktowany jako miejsce na ubrania, książki czy akcesoria szkolne.

Regał REG-2 Lima Halmar dąb sonoma


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
77 cm
Wysokość
200 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Kolor
Dąb sonoma

Polecane produkty