Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA NAOMI NA-11 BOG-FRAN

Stylowa ława NAOMI NA-11 marki BOG-FRAN oferowana w stylowym wybarwieniu; szer. 107 cm; wys. 45 cm; gł. 67 cm.

349,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 3-5 dni roboczych

Blat ławy NA-11 wykonany jest z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm, odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia. Ma klasyczny prostokątny kształt. Pod spodem znajduje się bardzo praktyczna półka, która ułatwi utrzymanie porządku. Mebel jest dostępny w wersji kolorystycznej orzech i wenge. Ma prostą formę urozmaiconą wstawkami w ciemniejszym kolorze na obrzeżach blatu. Będzie pięknym dopełnieniem zestawu wypoczynkowego. Dzięki prostemu, tradycyjnemu wyglądowi świetnie pasuje do wnętrz klasycznych. Jest jednak na tyle uniwersalna, że dzięki odpowiedniej aranżacji wpisze się również w inne style wnętrza.

Ława NAOMI NA-11 Bog-fran

Ława NAOMI NA-11 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
107 cm
Wysokość
45 cm
Głębokość
67 cm
Kolor
Orzech + wenge
Blat
Płyta laminowana

Polecane produkty