Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV LUCAS 25 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna szafka RTV Lucas 25 marki Szynaka Meble; szer. 155 cm; wys. 42 cm; gł. 42 cm.

591,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna szafka RTV Lucas 25 prezentuje się stylowo i bardzo dobrze sprawdzi się w salonie industrialnym lub skandynawskim w towarzystwie pozostałych mebli z kolekcji Lucas, choć nie tylko. Szafka RTV jest solidna i wytrzymała, co zawdzięcza wykonaniu z wysokiej jakości płyty meblowej w kolorze dąb artisan i czarny mat. Konstrukcja wygląda lekko, a to jest zasługą cienkich, metalowych stopek w kolorze czarnym. Szafka RTV podzielona jest na trzy części – jedna z nich jest odkryta i znajdują się tu dwa poziomy do przechowywania i praktyczny otwór na kable. 2 pozostałe części tej szafki RTV schowane są za 2 klapami i w każdej z nich znajduje się jeden wysoki poziom na akcesoria telewizyjne.

Szafka RTV Lucas 25 Szynaka Meble

Szafka RTV Lucas 25 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
155 cm
Wysokość
42 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, szkło hartowane z malowaną ramką
Korpus
Płyta meblowa foliowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni, stelaż metalowy czarny
Ilość półek
1
Ilość szuflad
2
Kolor
Dąb artisan z elementami czarny mat

Polecane produkty