Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV LAGOS TYP 25 DEKORT

Szeroka szafka RTV Lagos Typ 25 marki Dekort w kolorze dębu naturalnego; szer. 180,6 cm; wys. 54,4 cm; gł. 48 cm.

2 664,00 zł
2 960,00 zł
Oszczędź 10%
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Wykonana z naturalnego drewna, szafka RTV Lagos Typ 25 znanej marki Dekort to gustowna propozycja, która najlepiej odnajdzie się w modnym, nowoczesnym salonie w stylu industrialnym lub loftowym. Szafka składa się z frontowych dwuskrzydłowych drzwiczek, za którymi znajdują się praktyczne wnęki oraz pojemnej szuflady. Duża ilość dostępnej przestrzeni z łatwością pomieści akcesoria elektroniczne lub inne niezbędne przedmioty, co zdecydowanie ułatwi utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Dodatkowo przestronny blat szafki pozwala na umieszczenie na nim nawet sporych rozmiarów telewizora. Piękne, naturalne wykończenie mebla w odcieniu dąb naturalny zwraca uwagę i sprawia, że produkt wniesie dużo ciepła i przytulności do każdego wnętrza.

Szafka RTV Lagos Typ 25 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
180,6 cm
Wysokość
54,4 cm
Głębokość
48 cm
Fronty
Masyw dąb
Korpus
Fornirowana płyta wiórowa
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty