Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV PRATTO 25 SZYNAKA MEBLE

Elegancka 2-drzwiowa szafka RTV Pratto 25 marki Szynaka Meble; szer. 180 cm; wys. 54 cm; gł. 42 cm.

2 209,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Funkcjonalna szafka RTV Pratto 25 należy do mebli, które wyróżniają się oryginalnością i niebanalnym wzornictwem. Choć bryła tej szafki jest prosta, całość prezentuje się ciekawie dzięki płozowym nogom. Szafka posiada 2 drzwiczki z czarnymi uchwytami aluminiowymi (po 1 poziomie do przechowywania za każdymi z nich), a także dodatkową przeszkloną klapę w ozdobnej, czarnej ramie. Za klapą znajdują się dwa poziomy do ekspozycji, w tym jeden na efektownej szklanej półce. Kolor dębu rustical z widocznym rysunkiem drewna dobrze komponuje się z czarnymi wstawkami. Mebel ten w salonie pełnić będzie nie tylko funkcję praktyczną, ale również stanie się elementem podkreślającym wyjątkowość aranżacji.

Szafka RTV Pratto 25 Szynaka Meble

Szafka RTV Pratto 25 Szynaka Meble

Szafka RTV Pratto 25 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
180 cm
Wysokość
54 cm
Wysokość
42 cm
Fronty
Lite drewno głęboko szczotkowane, szkło hartowane
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej, wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
3
Ilość półek
1
Kolor
Dąb rustical z elementami czarny mat

Polecane produkty