Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV VELLE 24 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna szafka RTV Velle 24 marki Szynaka Meble; szer. 140 cm; wys. 53 cm; gł. 42 cm.

1 569,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka szafka RTV Velle 24 to nie tylko mebel do podtrzymywania telewizora, ale również praktyczny dodatek do przechowywania akcesoriów telewizyjnych, ponadto cenny wizualnie detal pomieszczenia. Ta szafka RTV z płyty meblowej i litego drewna dębowego posiada dość masywną konstrukcję, jednak jej ciepła kolorystyka olejowanego dębu miodowego, szczotkowany front oraz pięknie zaznaczony rysunek drewna sprawiają, że całość prezentuje się gustownie i niebanalnie. To mebel bardzo solidny i trwały, który bardzo dobrze łączy walory wizualne z funkcjonalnością. Posiada część zamykaną drzwiczkami, a także cześć otwartą, gdzie na dwóch poziomach znajduje się dużo miejsca na urządzenia audio.

Szafka RTV Velle 24 Szynaka Meble

Szafka RTV Velle 24 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
140 cm
Wysokość
53 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne.
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
1
Kolor
Dąb miodowy olejowany, front szczotkowany

Polecane produkty