Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV DOVER 10 SZYNAKA MEBLE

Praktyczna szafka RTV Dover 10 marki Szynaka Meble; szer. 149 cm; wys. 46 cm; gł. 58 cm.

715,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wyjątkowa szafka RTV Dover 10 to prosta bryła w klasycznym wydaniu z nutą elegancji i luksusu, która będzie idealna do gustownie urządzonego salonu, który ociepli i podkreśli jego charakter. Mebel prezentuje się bardzo atrakcyjnie, co jest również zasługą jego pięknego koloru, czyli wiśni primavera. Uwagę przyciągają też lekko zaokrąglone fronty tej szafki RTV, co jest cechą charakterystyczną mebli z kolekcji Dover. Mebel posiada duży blat, na którym można postawić telewizor, ponadto do dyspozycji są również 3 pojemne szuflady podblatowe z atrakcyjnymi uchwytami w kolorze srebrnym, a także 3 odkryte półki, które sprawdzą się między innymi na sprzęt audio, płyty oraz innego typu wyposażenie.

Szafka RTV Dover 10 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
149 cm
Wysokość
46 cm
Głębokość
58 cm
Ilość półek
3
Ilość szuflad
3

Polecane produkty