Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV VELVET 24 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Funkcjonalna szafka RTV Velvet 24 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 111 cm; wys. 58 cm; gł. 42 cm.

1 825,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Kompaktowa szafka RTV Velvet 24 Dąb czarny to propozycja do niewielkiego salonu, ale nie tylko. Mebel wyróżnia się solidnością i funkcjonalnością, ponadto również jego atrakcyjny design robi wrażenie. Szafka jest 1-drzwiowa – za pełnymi drzwiczkami skrywa dwa poziomy na płyty i inne rzeczy. Oprócz tego posiada jedną praktyczną szufladę, a także półkę odkrytą z otworem na kable, która będzie idealna np. na dekoder. Elegancki kolor czarnego dębu zestawiono tutaj z metalowymi uchwytami, a efekt całości wzmocniono poprzez wykorzystanie ozdobnej wstawki z litego drewna szropowanego, która wyróżnia się naturalną strukturą drewna. Wstawka ta jest subtelnie podkreślona przez wyjątkowe oświetlenie.

Szafka RTV Velvet 24 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
111 cm
Wysokość
58 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
3
Ilość szuflad
1
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty