Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV VELVET 25 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Pojemna szafka RTV Velvet 25 marki Szynaka Meble w kolorze czarnego dębu; szer. 161 cm; wys. 58 cm; gł. 42 cm.

2 541,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Duża szafka RTV Velvet 25 Dąb czarny sprawdzi się doskonale w dużym salonie, tworząc atrakcyjną wizualnie i funkcjonalną strefę telewizyjną. Szafka posiada dwie pojemne szuflady, dwie półki zamykane pojedynczymi drzwiczkami o pełnym froncie, a także dwie półki odkryte, w których tylnej części znajdują się wycięte otwory na kable. Mebel utrzymany jest w ciemnej kolorystyce dębu czarnego i posiada kontrastujące uchwyty metalowe. Całość nabiera charakteru i nietuzinkowego stylu dzięki poziomej wstawce z litego drewna szropowanego, która jest charakterystycznym elementem mebli z tej linii. Dla jeszcze większego efektu wstawka ta posiada subtelne oświetlenie, które zrobi wrażenie na każdym.

Szafka RTV Velvet 25 Szynaka Meble dąb czarny

Szafka RTV Velvet 25 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
161 cm
Wysokość
58 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
4
Ilość szuflad
2
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty