Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Komoda TV 2347 Wzgórze Solidwood

KOMODA TV 2227 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble z drewna dębowego; szer. 138,5 cm; wys. 60 cm; gł. 45 cm.

3 695,00 zł
Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Komoda TV 2227 z serii Wzgórze wyróżnia się stylem i bez wątpienia dodaje wnętrzu charakteru. Fronty tej komody TV wykonane są z litego drewna dębowego, a jej blat oraz korpus to naturalny fornir dębowy. Całość była specjalnie olejowana i woskowana, by mebel stał się wytrzymały i trwały. Na uwagę zasługuje ciekawa kolorystyka drewna komody, co w zestawieniu z czarnymi, stalowymi nogami w kształcie płozów i czarnymi uchwytami szuflad daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Komoda TV posiada dwie szuflady z funkcją samodomyku oraz dwie półki na podręczne akcesoria TV lub niewielki sprzęt audio.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Komoda TV 2347 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
138,5 cm
Wysokość
60 cm
Głębokość
45 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty