Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV TES TS-10 BOG-FRAN

Stylowa szafka RTV TES TS-10 marki BOG-FRAN dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych; szer. 117,5 cm; wys. 47 cm; gł. 50 cm.

779,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Decydując się na ściankę telewizyjną w salonie, warto uzupełnić ją o funkcjonalną szafkę RTV TS-10 z kolekcji mebli TES. To połączenie otwartych półek na sprzęt RTV i dwóch szafek domykanych frontami o ciekawym, niestandardowym kształcie. Nietypowa forma przyciąga uwagę i podnosi walory estetyczne całego wnętrza. Szafka dostępna jest w kolorze orzechu oraz matowego wiązu. Oba wzory zostały uzupełnione czarnymi detalami. Nowoczesna bryła mebla delikatnie została podniesiona na niskich, płaskich nóżkach. Bezuchwytowe fronty wpasowują się w prosty, minimalistyczny trend.

Szafka RTV TES TS-10 Bog-fran

Szafka RTV TES TS-10 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
117,5 cm
Wysokość
47 cm
Głębokość
50 cm
Fronty
Płyta MDF oklejona folią PCV
Korpus
Płyta wiórowa laminowana
Ilość drzwiczek
2
Kolor
Orzech lub wiąz mat

Polecane produkty