Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Komoda TV 2348 Wzgórze Solidwood

KOMODA TV 2228 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble z drewna dębowego; szer. 170 cm; wys. 51 cm; gł. 45 cm.

2 860,00 zł

Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Komoda TV 2228 to oryginalny mebel, który z pewnością pasować będzie do wnętrz nowoczesnych i loftowych, ponadto wniesie charakter do wnętrz rustykalnych i skandynawskich. Fronty tego mebla wykonane są z litego drewna dębowego, natomiast jego korpus oraz blat to naturalny fornir dębowy. By komoda TV była wytrzymała, całość specjalnie olejowano i woskowano. Mebel posiada dwie praktyczne szuflady z funkcją samodomyku i czarnymi uchwytami, a także dwie odkryte półki na podręczne akcesoria TV lub mały sprzęt audio. Charakteru komodzie TV dodają czarne, metalowe nogi, które przypominają płozy.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Komoda TV 2348 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
170 cm
Wysokość
51 cm
Głębokość
45 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty