Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV BARRIS 24 SZYNAKA MEBLE

Nowoczesna szafka RTV Barris 24 marki Szynaka Meble z szufladami i otwartymi półkami; szer. 120 cm; wys. 48 cm; gł. 42 cm.

581,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Elegancka szafka RTV to niezwykle ważny mebel podczas urządzania domowej strefy relaksu. Szafka może spełniać funkcję zarówno miejsca na postawienie telewizora, jak i przestrzeni do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów. Stylowe uchwyty oraz nowoczesne wykonanie mebla sprawiają, że szafka stanie się nie tylko praktycznym meblem, ale i dopełnieniem wystroju pomieszczenia. Otwarte półki pozwalają na ulokowanie w nich, np. odtwarzaczy DVD, czy równie reprezentacyjnych przedmiotów. Zamykane szuflady z kolei świetnie odegrają rolę miejsca na mniej istotne bibeloty.

Szafka RTV Barris 24 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
48 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Orzech amerykański

Polecane produkty