Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA RTV MOET 24 SZYNAKA MEBLE

Funkcjonalna szafka RTV Moet 24 marki Szynaka Meble z szufladą; szer. 120 cm; wys. 55 cm; gł. 42 cm.

742,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Ta szafka RTV z kolekcji mebli MOET wspólnie z innymi elementami zestawu pozwoli stworzyć wyjątkową, intrygującą aranżację salonu. Korpus mebla wykonany jest z płyty w okleinie imitującej drewno, a fronty pokryte są folią w matowym kolorze białym i grafitowym. Piękną, oryginalną ozdobę stanowią ażurowe uchwyty. Mebel wsparty jest na nóżkach, które nadają bryle lekkości. Wyposażony został w otwartą półkę przeznaczoną do umieszczenia sprzętu RTV. W tylnej ściance znajduje się otwór, przez który z łatwością można przeciągnąć kable, dbając o estetykę wystroju mieszkania. Pod półką umiejscowiona została szuflada, a z prawej strony drzwiczki, za którymi kryją się dwie półki na różnego rodzaju akcesoria przydatne w strefie telewizyjnej.

Szafka RTV Moet 24 Szynaka Meble


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
120 cm
Wysokość
55 cm
Głębokość
42 cm
Materiał
Płyta MDF
Materiał
Płyta meblowa foliowana
Kolor
Biel
Kolor
Orzech amerykański jackson
Kolor
Grafitowy

Polecane produkty