Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA MILO 02 SZYNAKA MEBLE

Pojemna 4-drzwiowa szafa Milo 02 marki Szynaka Meble; szer. 187 cm; wys. 206 cm; gł. 62 cm.

1 540,20 zł
1 812,00 zł
Oszczędź 15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 812,00 zł.

Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Duża szafa Milo 02 to model 4-drzwiowy z 3 szufladami, który dedykowany jest najbardziej wymagającym użytkownikom. Będzie idealny m.in. do sypialni. Jest to mebel bardzo funkcjonalny – jego ogromna pojemność i dobrze rozplanowane powierzchnie do przechowywania z pewnością robią wrażenie. Znaleźć można tutaj 3 głębokie szuflady, drążek do zawieszenia rzeczy na wieszakach, wydzieloną bieliźniarkę, aż 7 półek o różnych wymiarach, a także praktyczne lustro podwójne. Jasna kolorystyka dębu sonoma zestawiona jest tu z bielą oraz lustrem, co daje efekt bardzo spójny i elegancki, a jednocześnie pozostawia duże pole manewru, jeśli chodzi o styl i kolorystykę pozostałych elementów aranżacji wnętrza.

Szafa Milo 02 Szynaka Meble

Szafa Milo 02 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
187 cm
Wysokość
206 cm
Głębokość
62 cm
Liczba drzwiczek
4
Liczba półek
7
Liczba szuflad
3

Polecane produkty