Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VIGO TYP 12 DEKORT uniwersalna

Minimalistyczna witryna Vigo Typ 12 w kolorze dębu naturalnego; szer. 44,9 cm; wys. 201 cm; gł. 39,2 cm.

2 241,00 zł
2 490,00 zł
Oszczędź 10%
Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Wąska uniwersalna witryna Vigo typ 12 z solidnymi drzwiczkami to perfekcyjny mebel do wielu domowych oraz biurowych pomieszczeń. Witryna świetnie odnajdzie się w roli miejsca na zastawę stołową, ubrania czy niezbędne dokumenty w gabinecie. Dzięki zamkniętej przestrzeni, w meblu mogą znaleźć się również przedmioty codziennego użytku, które niekoniecznie wyglądałyby efektownie. Dodatkowo poprzez uniwersalność wykonania, witryna Vigo typ 12 idealnie wpasuje się w różnego rodzaju style urządzania wnętrz. Mebel wykonano z jakościowych materiałów, dlatego posłuży w dobrym stanie przez wiele lat.

Witryna Vigo Typ 12 Dekort uniwersalna


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
44,9 cm
Wysokość
201 cm
Głębokość
39,2 cm
Fronty
Drewno lite
Korpus
Fornirowana płyta wiórowa
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty