Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZEZLONG LONDON WERSAL

Minimalistyczny szezlong London marki Wersal; szer. 75 cm; wys. 85 cm; gł. 180 cm.

1 059,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesny szezlong London Wersal to mebel stworzony dla osób wymagających, które cenią solidność i wytrzymałość mebla równie mocno, jak jego atrakcyjny wygląd i wygodę użytkowania. Szezlong London perfekcyjnie wpisze się w nowoczesne aranżacje – stanie się bez wątpienia elementem wyposażenia, który przyciąga wzrok i zachęca do chwili błogiego relaksu. Szezlong London został wykonany w oparciu o system sprężyn falistych, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia pod wpływem punktowego ciężaru. Nie da się nie zwrócić uwagi również na opływową i ergonomiczną konstrukcję tego mebla, która zapewnia perfekcyjne podparcie dla kręgosłupa, co pozytywnie wpłynie na jakość wypoczynku. Dodatkowo szezlong London uzupełniony został w mini poduszeczkę, która zapewni podparcie dla głowy lub odcinka szyjnego kręgosłupa. Niewątpliwą zaletą tego mebla są również bardzo atrakcyjne przeszycia w kwadrat, dzięki którym mebel ten nie wygląda tak masywnie i zyskuje wyjątkowy charakter.

Szezlong London Wersal

Szezlong London Wersal

Szezlong London Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
180 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty