Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL WIZAR VERIKON

Elegancki fotel Wizar marki Verikon z wbudowanym rozkładanym podnóżkiem; szer. 75 cm; wys. 114 cm; gł. 54/96 cm.

3 098,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wyjątkowy fotel Wizar Verikon przyciąga wzrok swoim eleganckim designem i bardzo subtelnymi zdobieniami. To bardzo dobry mebel do wnętrz wysmakowanych, które urządzone są z gustem i klasą. Mebel nie tylko wyróżnia się prezencją, ale również walorami użytkowymi. Jest obrotowy i posiada wbudowany wysuwany podnóżek, ponadto na uwagę zasługuje również jego regulowany zagłówek. Mebel posiada dodatkowo bardzo komfortowe podłokietniki, a oprócz tego wyposażony został w odchylane oparcie i funkcję odchylanego oparcia z blokadą. Fotel Wizar Verikon opiera się na metalowej bazie typu Gwiazda. Wybrać można jej kolor czarny, grafitowy lub odcień chromu. Opcjonalnie postawić można również na inną podstawę zamienną tego fotela. Za dopłatą dostępna jest drewniana podstawa w trzech wariantach kolorystycznych: orzech włoski, surowy dąb olejowany i biały dąb.

Fotel Wizar Verikon

Fotel Wizar Verikon

Fotel Wizar Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
75 cm
Wysokość
114 cm
Głębokość
54/96 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą
Informacje dodatkowe
Wbudowany wysuwany podnóżek

Polecane produkty