Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA TIGA WERSAL

Komfortowa sofa Tiga marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 302 cm; wys. 72/88 cm; gł. 136 cm.

4 999,00 zł
6 205,00 zł
Oszczędź 1 206,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Obecnie brak na stanie


Imponujących wymiarów sofa Tiga to mebel, który doskonale odnajdzie się w większych wnętrzach, gdzie będzie można w 100% wykorzystać jego potencjał. Sofa powstała na bazie wysokoelastycznej pianki HR i systemu sprężyn falistych, więc jest bardzo wytrzymała, nie ulega odkształceniom pod wpływem ciężaru, a przy tym jest również bardzo wygodna. Na uwagę zasługują bez wątpienia ozdobne przeszycia i pikowania siedziska, ponadto wrażenie robią również szerokie podłokietniki. Wiele różnorodnych poduszek zapewnia bardzo dobre podparcie dla pleców, zwiększając komfort użytkowania, a jednocześnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie, wprowadzając do wnętrza ciepłą i rodzinną atmosferę. Na tym zalety tej sofy się nie kończą, gdyż mebel posiada również elektrycznie wysuwane siedzisko dla jeszcze większego komfortu użytkowników. Rodzaj i kolor obicia sofy można dobrać indywidualnie, zależnie od swoich upodobań i preferencji, więc łatwo można dopasować mebel do posiadanego aktualnie wystroju wnętrza.

Sofa Tiga Wersal

Sofa Tiga Wersal

Sofa Tiga Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
302 cm
Wysokość
72/88 cm
Głębokość
136 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista + pianka HR

Polecane produkty

Black Week