.

.

SOFA MINDELO WERSAL

Sofa Mindelo z kolekcji Young marki Wersal z funkcją spania, systemem rozkładania DL i praktycznymi pojemnikami na pościel.

6 329,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Sofa Mindelo to elegancki mebel odzwierciedlający nowoczesny design, który idealnie wpasowuje się w potrzeby młodego pokolenia. Mindelo to perfekcyjne połączenie prostoty i funkcjonalności. Jej masywne, ale zarazem delikatnie profilowane siedzisko oferuje niezrównaną wygodę zarówno podczas siedzenia, jak i snu. System rozkładania typu DL umożliwia transformację sofy w duże i wygodne łóżko o wymiarach 184x238 cm, zapewniając komfortowy wypoczynek dla domowników i gości. Mebel charakteryzuje się ponadczasowym pikowaniem, które dodaje mu elegancji. Wyróżniającą cechą sofy Mindelo Wersal są dwie pojemne szuflady na pościel, które znajdują się pod siedziskiem. Ukryte, ale łatwo dostępne przestrzenie są nieocenione w utrzymaniu porządku i organizacji, pozwalając na przechowywanie pościeli, koców oraz innych tekstyliów. Mindelo to sofa, która zapewnia idealne miejsce do rodzinnych spotkań i wspólne spędzanie czasu.

Sofa Mindelo Wersal

Sofa Mindelo Wersal

Sofa Mindelo Wersal

Sofa Mindelo Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
288 cm
Wysokość
71/89 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
143 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
184x238 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty