Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODNÓŻEK SHELBY VERIKON

Wygodny podnóżek Shelby marki Varikon z opcją wyboru wybarwienia; szer. 50 cm; wys. 37/45 cm; gł. 44 cm.

595,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wysokojakościowy podnóżek Shelby Verikon nie tylko wizualnie uzupełni wnętrze, dodając mu wyrazu, ale również stanie się cennym elementem użytkowym każdego salonu. Posiada prostą konstrukcję, więc nie jest elementem nachalnym i nie zakłóci estetyki pomieszczenia, a przy tym jest bardzo komfortowy i doskonale podpierać będzie zmęczone nogi. Podnóżek Shelby Verikon wykorzystać można z fotelem z tej serii, wówczas stworzą atrakcyjny komplet. Oczywiście można również mebel wybrać jako samodzielny element aranżacji. Podnóżek Shelby Verikon posiada wytrzymałą tapicerkę okalającą miękką podstawę dla nóg. Tapicerka przeszywana jest w części środkowej, co dodaje jej wyrazu. Konstrukcja opiera się w wersji standardowej na metalowej bazie typu Gwiazda i dostępna jest w jednym z trzech kolorów: czarny, chrom lub grafit. Za dopłatą możliwa jest podstawa zamienna. Może być to drewniana podstawa (kolory: orzech włoski, dąb surowy olejowany, dąb biały) lub metalowa baza Spider (grafit, chrom, czarny).

Podnóżek Shelby Verikon

Podnóżek Shelby Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
37/45 cm
Głębokość
44 cm

Polecane produkty