Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK EMPORIO XL WERSAL

Komfortowy narożnik Emporio XL marki Wersal na stylowych drewnianych nóżkach; szer. 339 cm; wys. 75/90 cm; gł. 175/223 cm.

7 479,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Obszerny narożnik Emporio XL Wersal będzie doskonały do dużego salonu i z pewnością spełni oczekiwania dużej rodziny, gdyż pomieści bez problemów wiele osób. Jest to mebel wyjątkowo komfortowy, a przy tym funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie. Składa się z trzech brył i występuje w wersji prawostronnej oraz lewostronnej. Pasować będzie zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych i zaaranżowanych w stylu skandynawskim. Jego zwarta i lekko podniesiona na drewnianych stopkach forma robi wrażenie i zachęca do relaksu po ciężkim dniu. Możliwa jest pełna personalizacja tego narożnika dzięki opcji wyboru rodzaju i koloru obicia. Mebel jest solidny i wykonany z dbałością o detale. Zadbano tu o wyjątkowe udogodnienia, które wpływają na komfort wypoczynku. Mowa między innymi o regulacji zagłówków i podłokietnika. W kilka chwil można ponadto zamienić siedzisko narożnika w wygodne łóżko, co ułatwia funkcja typu delfin. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest tutaj ponadto wygodny i pojemny pojemnik na pościel.

Narożnik Emporio XL Wersal

Narożnik Emporio XL Wersal

Narożnik Emporio XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
339 cm
Wysokość
75/90 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
223 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
122x270 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Materiał nóżek
Metal

Polecane produkty