Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK GENESIS MINI WERSAL

Designerski narożnik Genesis Mini marki Wersal z funkcją spania; szer. 320 cm; wys. 72/91 cm; gł. 190 cm.

4 999,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Designerski narożnik Genesis Mini Wersal doskonale odnajdzie się w nowoczesnym salonie. Niecodzienny design tego mebla i jego staranne wykończenie bez wątpienia przykuwają uwagę, ale na docenienie zasługuje również wysoka funkcjonalność tego narożnika oraz jego komfort użytkowania. Konstrukcja na planie litery L została stworzona na bazie wysokogatunkowej pianki i sprężyn falistych, dzięki czemu jest wygodna i nie odkształca się przy użytkowaniu. Rodzaj i kolor obicia można dostosować do własnych potrzeb, co z pewnością docenią wymagający użytkownicy. Narożnik złożony jest z dwóch brył i dostępny jest w opcji lewostronnej i prawostronnej. Posiada regulowane oparcia, dzięki którym można dopasować je do wzrostu i gabarytów użytkowników, zapewniając im maksymalnie komfortowy i zdrowy dla kręgosłupa wypoczynek. Mebel posiada system spania typu delfin, dzięki czemu można szybko rozłożyć go i zamienić w wygodne miejsce do spania. Duży pojemnik na pościel ułatwi natomiast utrzymanie porządku.

Narożnik Genesis Mini Wersal

Narożnik Genesis Mini Wersal

Narożnik Genesis Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
320 cm
Wysokość
72/91 cm
Głębokość
190 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
238x120 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty