Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK HUGO L WERSAL

Tapicerowany narożnik Hugo L marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 269 cm; wys. 77/96 cm; gł. 204 cm.

5 854,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Wygodny narożnik Hugo L Wersal stworzony został dla użytkowników, którzy zwracają uwagę nie tylko na walory wizualne mebli, ale również na ich funkcje użytkowe. Jest to narożnik w układzie litery L, który dostępny jest zarówno w wersji lewostronnej, jak i prawostronnej. Solidna i wytrzymała konstrukcja mebla, wykonana z wysokojakościowej pianki i sprężyn falistych, opiera się na smukłych nóżkach, dzięki czemu całość prezentuje się lekko i niebanalnie, a przy tym łatwiej o utrzymanie porządku w najbliższej okolicy mebla. Narożnik składa się z dwóch brył, a rodzaj i kolor obicia można dobrać indywidualnie z bogatej kolekcji tkanin Wersal. Jest to również mebel, którego codzienne użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Znaleźć można tutaj regulowane zagłówki, a także praktyczną funkcję elektrycznego wysunięcia siedziska. Siedzisko to jest dzielone strefowo, ponadto na uwagę zasługują również szerokie i bardzo miękkie podłokietniki, które zapewniają jeszcze bardziej wygodny relaks.

Narożnik Hugo L Wersal

Narożnik Hugo L Wersal

Narożnik Hugo L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
269 cm
Wysokość
77/96 cm
Głębokość
204 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty