.

.

NAROŻNIK HUGO L WERSAL

Tapicerowany narożnik Hugo L marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 269 cm; wys. 77/96 cm; gł. 204 cm.

5 859,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wygodny narożnik Hugo L Wersal stworzony został dla użytkowników, którzy zwracają uwagę nie tylko na walory wizualne mebli, ale również na ich funkcje użytkowe. Jest to narożnik w układzie litery L, który dostępny jest zarówno w wersji lewostronnej, jak i prawostronnej. Solidna i wytrzymała konstrukcja mebla, wykonana z wysokojakościowej pianki i sprężyn falistych, opiera się na smukłych nóżkach, dzięki czemu całość prezentuje się lekko i niebanalnie, a przy tym łatwiej o utrzymanie porządku w najbliższej okolicy mebla. Narożnik składa się z dwóch brył, a rodzaj i kolor obicia można dobrać indywidualnie z bogatej kolekcji tkanin Wersal. Jest to również mebel, którego codzienne użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Znaleźć można tutaj regulowane zagłówki, a także praktyczną funkcję elektrycznego wysunięcia siedziska. Siedzisko to jest dzielone strefowo, ponadto na uwagę zasługują również szerokie i bardzo miękkie podłokietniki, które zapewniają jeszcze bardziej wygodny relaks.

Narożnik Hugo L Wersal

Narożnik Hugo L Wersal

Narożnik Hugo L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
269 cm
Wysokość
77/96 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
204 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty