.

.

NAROŻNIK HUGO MINI WERSAL

Nowoczesny narożnik Hugo Mini marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem; szer. 276 cm; wys. 77/96 cm; gł. 177 cm.

5 274,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wyjątkowy narożnik Hugo Mini Wersal to mebel dedykowany użytkownikom, którzy od mebli wymagają więcej. Łączy on w sobie w bardzo udany sposób nowoczesność i klasykę, dzięki czemu wpisze się zarówno we wnętrza bardziej tradycyjne, jak i te nieco bardziej odważne. Narożnik ma prostą linię i składa się z dwóch brył. Całość opiera się na smukłych nóżkach, które dodają konstrukcji lekkości i charakteru. Mebel wykonany został na bazie wysokogatunkowej pianki i sprężyn falistych, więc nie odkształca się przy codziennym użytkowaniu, a przy tym jest wygodny i wytrzymały. Bardzo dobrze wpisze się we wnętrza o ograniczonej przestrzeni, zapewniając jednocześnie użytkownikom dużo miejsca do wypoczynku. Narożnik posiada regulowane zagłówki, dzięki czemu zapewnia komfort każdemu, niezależnie od jego preferencji. Na uwagę zasługuje również elektrycznie wysuwane siedzisko, które docenią nie tylko osoby starsze. Rodzaj i kolor obicia można dobrać indywidualnie z imponującej kolekcji tkanin Wersal.

Narożnik Hugo Mini Wersal

Narożnik Hugo Mini Wersal

Narożnik Hugo Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
276 cm
Wysokość
77/96 cm
Głębokość
177 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty