Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK PHOENIX MINI WERSAL

Designerski narożnik Phoenix Mini marki Wersal z funkcją spania; szer. 276 cm; wys. 77/96 cm; gł. 174 cm.

5 174,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Szykowny narożnik Phoenix Mini Wersal będzie doskonały do wnętrz urządzonych gustownie i ze smakiem. Najlepiej odnajdzie się w pomieszczeniach przestronnych, gdzie w pełni będzie można docenić jego funkcjonalność. Jest to model wielofunkcyjny – w jego skład wchodzą dwie bryły, ponadto dostępny jest w wersji lewo- i prawostronnej. Narożnik sprawdzi się perfekcyjnie jako wygodne siedzisko dla domowników na co dzień, ale dzięki praktyczniej funkcji spania może służyć również za dodatkowe łóżko w nocy. Jego staranne wykonanie na bazie sprężyn falistych i wysokojakościowej pianki sprawia, że jest to mebel szczególnie wytrzymały i komfortowy, ponadto nie odkształca się na skutek codziennego użytkowania. Ten narożnik z funkcją spania posiada regulowane zagłówki dla maksymalnego komfortu użytkowania, ponadto jego konstrukcja opiera się na ustawionych pod kątem stopkach, które prezentują się bardzo atrakcyjnie. Rodzaj i kolor obicia można dobrać indywidualnie do własnych potrzeb i preferencji.

Narożnik Phoenix Mini Wersal

Narożnik Phoenix Mini Wersal

Narożnik Phoenix Mini Wersal

Narożnik Phoenix Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
276 cm
Wysokość
77/96 cm
Głębokość
174 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
211x123 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
46 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty