Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK TIMOLA L WERSAL

Tapicerowany narożnik Timola L marki Wersal ze stylowo przeszytymi oparciami; szer. 276 cm; wys. 81/95 cm; gł. 215 cm.

5 519,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Elegancki narożnik Timola L Wersal z funkcją spania będzie idealnym uzupełnieniem eleganckiego salonu, gdzie stawia się na detale. Prosta forma i miękka linia tego narożnika zwracają na siebie uwagę, a gustowne stopki oraz ozdobne przeszycia oparcia dodają konstrukcji niepowtarzalnego charakteru i szyku. Jest to komfortowy narożnik z funkcją spania, który w kilka chwil można zamienić z wygodnego siedziska w dodatkowe łóżko. Na uwagę zasługuje tu bez wątpienia pojemny schowek na pościel czy inne akcesoria, a także regulowane zagłówki. Mebel występuje w wersji prawostronnej oraz lewostronnej i składa się z dwóch brył. Niewątpliwym atutem narożnika Timola L kolekcji Wersal jest także możliwość pełnej personalizacji. Oznacza to, że można dobrać indywidualnie rodzaj i kolor tapicerki, by narożnik idealnie wpisywał się w wystrój wnętrza i upodobania domowników. Kolekcja tkanin obiciowych Wersal jest bardzo duża, więc każdy powinien znaleźć tu tapicerkę idealną dla siebie i swojej rodziny.

Narożnik Timola L Wersal

Narożnik Timola L Wersal

Narożnik Timola L Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
276 cm
Wysokość
81/95 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
215 cm
Wysokość nóżek
10 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
123x197 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
61 cm
Materiał nóżek
Stal chromowana

Polecane produkty