Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK FADO MINI WERSAL

Stylowy narożnik Fado Mini marki Wersal z funkcją spania; szer. 278 cm; wys. 84 cm; gł. 178 cm.

3 759,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Stylowy narożnik Fado Mini Wersal to mebel z funkcją spania, który wyróżnia się komfortem użytkowania i nowoczesną stylistyką. Pasować będzie do gustownie urządzonych wnętrz – w tym zarówno tych mniejszych, jak i większych. Narożnik składa się z dwóch brył i posiada opływowy kształt, dzięki czemu prezentuje się luksusowo i niebanalnie. Uroku niewątpliwie dodają mu chromowane wykończenia oraz miękkie poduchy. Mebel ten wyposażono w praktyczną funkcję spania z mechanizmem DL, więc szybko zapewni dodatkową powierzchnię do spania, gdy okaże się to konieczne. Siedzisko powstało na bazie sprężyn falistych i wysokiej jakości pianki. Zadbano tu także o przestrzeń do przechowywania pościeli czy innych rzeczy, gdyż narożnik posiada przydatny schowek na pościel. Fado Mini to narożnik o pełnej personalizacji – można wybrać nie tylko opcję lewostronną lub prawostronną, ale także możliwy jest tutaj dobór rodzaju i koloru tapicerki, więc dopasujemy ten mebel niemalże do każdego wnętrza i aranżacji.

Narożnik Fado Mini Wersal

Narożnik Fado Mini Wersal

Narożnik Fado Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
278 cm
Wysokość
84 cm
Głębokość
178 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
223x130 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty