Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK LENS WERSAL

Tapicerowany narożnik Lens marki Wersal z funkcją spania; szer. 264 cm; wys. 87 cm; gł. 179 cm.

3 399,00 zł
4 069,00 zł
Oszczędź 670,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Uniwersalny narożnik Lens Wersal to mebel, który bez problemu wpisze się zarówno w aranżacje klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Narożnik złożony jest z dwóch brył i występuje zarówno w opcji prawostronnej, jak i lewostronnej, więc można łatwo dopasować go do wnętrza. Jest to mebel, który stworzy komfortową strefę codziennego relaksu w salonie, zapewniając domownikom i ich gościom sporo miejsca do wypoczynku. Siedzisko powstało w oparciu o sprężyny faliste i elastyczną piankę ER, dzięki czemu jest nie tylko bardzo wygodne, ale również wytrzymałe i nie odkształca się. Zastosowano tutaj miękkie podłokietniki i praktyczną funkcję spania typu delfin, dzięki czemu można łatwo zamienić siedzisko w dodatkową powierzchnię do snu. Mebel posiada również przydatny schowek na pościel, dzięki któremu łatwiej o utrzymanie porządku. Rodzaj i kolor tapicerki można dobrać indywidualnie do własnych potrzeb, a charakteru oraz wyjątkowej lekkości całej konstrukcji dodadzą z pewnością atrakcyjne stopki.

Narożnik Lens Wersal

Narożnik Lens Wersal

Narożnik Lens Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
264 cm
Wysokość
74/87 cm
Głębokość
179 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
217x139 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
44 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty