Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MAGIC WERSAL

Gustowny narożnik Magic marki Wersal z subtelnym pikowaniem siedziska; szer. 288 cm; wys. 89 cm; gł. 186 cm.

4 799,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Luksusowy narożnik Magic Wersal perfekcyjnie wpisze się we wnętrza nowoczesne, w tym zwłaszcza doskonale sprawdzi się w przypadku pomieszczeń przestronnych. Na uwagę zasługują bez wątpienia ozdobne przeszycia tapicerki z efektem pikowania, zaokrąglone krawędzie, a także wyjątkowe nóżki, na których opiera się konstrukcja. Mebel złożony jest z dwóch brył i występuje w opcji prawo- i lewostronnej, więc można go łatwo dopasować do własnych potrzeb i dostępnego miejsca. Narożnik wyposażono w funkcję spania, więc można korzystać z niego z powodzeniem nie tylko w dzień, ale również w nocy, gdzie może służyć jako dodatkowe łóżko. Konstrukcja mebla jest bardzo solidna i wytrzymała, co jest zasługą wykonania na bazie systemu sprężyn falistych i pianki elastycznej, która nie odkształca się pod ciężarem. Warto wspomnieć o możliwości personalizacji – użytkownik może dobrać rodzaj tkaniny obiciowej do własnych potrzeb i upodobań, dzięki czemu powstała konstrukcja idealnie wpisze się w jego gust.

Narożnik Magic Wersal

Narożnik Magic Wersal

Narożnik Magic Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
288 cm
Wysokość
89 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość
186 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
132x215 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
59 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty