Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK INFINITY XL WERSAL

Luksusowy narożnik Infinity XL marki Wersal z funkcją spania; szer. 390 cm; wys. 76/86 cm; gł. 190/310 cm.

8 669,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wyjątkowy narożnik Infinity XL Wersal to propozycja dla użytkowników wymagających od mebli więcej niż tylko praktyczności. Jest to mebel w kształcie litery U, który najlepiej odnajdzie się w dużym salonie, gdzie będzie można w 100% docenić jego walory użytkowe. Mebel powstał na bazie systemu sprężyn falistych, więc jest bardzo wytrzymały, a przy tym szczególnie wygodny. Posiada ozdobne przeszycia i subtelne pikowania na siedzisku i oparciach, ponadto na uwagę zasługują również jego miękkie i bardzo szerokie podłokietniki. Trzeba dodać, że jest to narożnik z funkcją spania, więc sprawdzi się doskonale, gdy potrzebna będzie dodatkowa powierzchnia do nocnego wypoczynku. System rozkładania typu Delfin pozwala ekspresowo zamienić wygodne siedzisko w komfortową strefę do spania. Na tym jednak zalety tego narożnika się nie kończą, gdyż można na nim wygodnie wypocząć również w dzień, o co zadba przydatna funkcja relax, która pozwala na dostosowanie wysokości zagłówka do swoich potrzeb.

Narożnik Infinity XL Wersal

Narożnik Infinity XL Wersal

Narożnik Infinity XL Wersal

Narożnik Infinity XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
390 cm
Wysokość
76/86 cm
Wysokość siedziska
40 cm
Głębokość
310 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
120x230 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Lewy
Układ
Prawy

Polecane produkty