Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK LAGOS COMFORTEO

Stylowy i wygodny narożnik Lagos marki Comforteo w wielu tkaninach do wyboru; szer. 276 cm; wys. 84/95 cm; gł. 98/178 cm.

4 172,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowy narożnik Lagos Comforteo łączy w sobie nowoczesną konstrukcję, modną kolorystykę, wygodę użytkowania i nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływające na jego funkcjonalność. Jest to narożnik prawy lub lewy do wyboru. Wersja wyposażona jest w praktyczny, bardzo obszerny pojemnik na pościel. Zaletą mebla jest też funkcja spania, dzięki czemu w kilku ruchach, stosując mechanizm typu „delfin”, zamienić można go z mebla wypoczynkowego w dodatkowy mebel do nocnego wypoczynku. Nowoczesnym rozwiązaniem są też trzy ruchome zagłówki, które posiada narożnik Lagos Comforteo, a także szerokie podłokietniki. Mebel jest duży, masywny i wytrzymały, ale jednocześnie nie przytłacza przestrzeni i prezentuje się lekko dzięki osadzeniu konstrukcji na wysokich, smukłych, czarnych nogach. W konstrukcji wykorzystano tu sprężystą, wysokoelastyczną piankę oraz sprężyny faliste, dzięki którym model jest bardzo wygodny. Mebel dostępny jest w 5 grupach tkanin, zależnie od preferencji użytkownika.

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo

Narożnik Lagos Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
276 cm
Wysokość
84/95 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
178 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
120x238 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Wysokość podłokietników
56 cm
Głębokość siedziska
58 cm
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty