.

.

NAROŻNIK NAVAS MINI WERSAL

Narożnik Navas Mini to kompaktowy mebel z regulacją zagłówków, funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel, wyposażony w intuicyjny mechanizm rozkładania.

4 739,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Narożnik Navas Mini doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Ma klasyczny kształt litery L. Został zaprojektowany tak, aby oferować maksymalny komfort bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni. Jego zaoblone kształty doskonale wpisują się we współczesną stylistykę. Smukłe czarne nóżki dodają bryle lekkości. Narożnik Navas Mini Wersal wyposażony jest w regulowane zagłówki, co umożliwia dostosowanie oparcia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jednym z najważniejszych atutów jest funkcja spania. Dzięki mechanizmowi rozkładania typu delfin przekształcenie narożnika Navas Mini w wygodne łóżko jest szybkie oraz bardzo proste. Wystarczy wysunąć dolną część i podnieść ją na poziom siedziska. Powierzchnia spania ma wymiary 116x194 cm. Pod siedzeniem (w otomanie) znajduje się pojemnik, który jest praktycznym rozwiązaniem do przechowywania kołder i poduszek. Dzięki temu, wszystko, co niezbędne do przygotowania posłania, jest zawsze pod ręką, a jednocześnie schludnie schowane. W ten sposób łatwo utrzymać porządek w salonie będącym najbardziej reprezentacyjną częścią mieszkania.

Narożnik Navas Mini Wersal

Narożnik Navas Mini Wersal

Narożnik Navas Mini Wersal

Narożnik Navas Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
240 cm
Wysokość
73/86 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość
165 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
116x194 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty