Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Avanti Caya Design

NAROŻNIK AVANTI CAYA DESIGN

Nowoczesny narożnik z funkcją spania; szer. 284 cm; wys. 100 cm; gł. 222 cm.

7 214,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

AVANTI to połączenie starannego wykonania i solidnej konstrukcji z ekskluzywnym wyglądem. Nowoczesna linia Avanti, w której skład wchodzą narożniki, sofy, fotele oraz podnóżki wyróżnia się wysoką funkcjonalnością. W systemie funkcji rozkładania narożnika do spania, pojemnika do przechowywania pościeli i regulowania podłokietników zastosowano mechanizmy włoskiej firmy MOTION ITALIA. Narożniki, sofa, fotel oraz podnóżek wchodzą w skład nowoczesnej linii Avanti z solidną konstrukcją i starannym wykonaniem. Tkaniny obicia dla kolekcji Avanti to wysokiej jakości materiały marki PERSEMPRA i MAGIC HOME, oraz naturalne skóry.

Narożnik Avanti Caya Design

Narożnik Avanti Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
284 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
222 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
198 x 140 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty