Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Biblio 2 Caya Design

NAROŻNIK BIBLIO 2 CAYA DESIGN

Nowoczesny i elegancki narożnik z funkcją spania, wyposażony w bibliotekę; szer. 352 cm; wys. 85 cm; gł. 173 cm.

10 788,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

BIBLIO 2 to mebel modułowy, który można dowolnie aranżować i konfigurować aby stanowił wygodne miejsce do wypoczynku i elegancki akcent wystroju wnętrza. Narożnik został wyposażony w bibliotekę, która łączy ze sobą funkcjonalność i praktyczność gospodarowania miejsca do przechowywania przedmiotów i dodatków. Ponadto mebel posiada funkcję spania i dwa pojemne miejsca do przechowywania pościeli, poduszek i koców. Sprężyste siedziska w połączeniu z miękkimi oparciami tworzą miejsce do komfortowego i przyjemnego wypoczynku. Preferowane obicia dla kolekcji BIBLIO to skóra naturalna oraz wysokiej jakości tkaniny.

Narożnik Biblio 2 Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
352 cm
Wysokość
85 cm
Głębokość
173 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
299 x 130 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Skóra
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty