Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Mentor Caya Design

NAROŻNIK MENTOR CAYA DESIGN

Elegancki narożnik z funkcją spania; szer. 248 cm; wys. 90 cm; gł. 178 cm.

6 293,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Narożnik MENTOR to efektywnie prezentujący się mebel, jego znakiem rozpoznawczym są pikowane przeszycia w kształcie rombów znajdujące się po bokach, oraz na całej długości w dolnej części oparcia. Dodatkowo takim samym pikowaniem ozdobione są dekoracyjne poduszki. Nowoczesny, a przy tym wyrafinowany wygląd podkreślają zgrabne, usadowione pod kątem chromowane nóżki, które dodają narożnikowi lekkości. Wyposażony został również z funkcję spania, pojemnik na pościel i regulowane w kilku pozycjach zagłówki. MENTOR prezentowany na zdjęciach wykonany jest w naturalną, wysokiej jakości włoską skórę.

Narożnik Mentor Caya Design

Narożnik Mentor Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
248 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
178 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
210 x 125 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Polecane produkty