Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA FUEGO WERSAL

Gustowna sofa Fuego marki Wersal z funkcją spania; szer. 236 cm; wys. 75/89 cm; gł. 99 cm.

3 131,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Praktyczna Sofa Fuego Wersal to doskonała propozycja do niewielkiego wnętrza, w tym zarówno do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym, jak i w bardziej tradycyjnym, gdyż sofa w bardzo udany sposób łączy w sobie elementy obu tych stylów. Mebel opiera się na wąskich i lekko pochyłych stopkach, co dodaje mu lekkości i elegancji. Mebel wyraźnie podzielony jest na dwie części, co zaznaczone jest na siedzisku i oparciu. Konstrukcja prezentuje się bardzo szykownie, co podkreślają wyraźne pikowania na oparciu, delikatnie wygięte na zewnątrz podłokietniki, a także dodatkowe poduszki, które zwiększają komfort użytkowania. Jest to sofa z funkcją spania, która wykonana została w oparciu o system sprężyn falistych. Posiada system rozkładania typu automat DL, dzięki czemu ekspresowo zamienia się w wygodne łóżko. Znajdziemy tutaj także pokaźnej wielkości pojemnik na pościel czy innego typu podręczne akcesoria, dzięki czemu znacznie łatwiej o utrzymanie porządku w najbliższej okolicy tego mebla.

Sofa Fuego Wersal

Sofa Fuego Wersal

Sofa Fuego Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
236 cm
Wysokość
75/89 cm
Głębokość
99 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
144 x 201 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty