Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA HONEY WERSAL

Prestiżowa sofa Honey marki Wersal z funkcją spania; szer. 206 cm; wys. 77/87 cm; gł. 102 cm.

3 299,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Wyjątkowa sofa Honey Wersal jest meblem, który najlepiej odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich itp. Jest to sofa bardzo szykowna i elegancka. Posiada bardzo masywną konstrukcję, jednakże zyskuje odrobinę lekkości dzięki niewielkim stopkom. Na uwagę zasługują wyraźne przeszycia siedziska i oparcia, a także duże poduszki z przeszyciami i ozdobnymi guzikami. Dwie duże poduszki służą za oparcie, a dodatkowe dwie poduszki stają się wygodnymi podłokietnikami. Sofa powstała na bazie sprężyn bonelowych, które równomiernie rozkładają nacisk punktowy, co zwiększa komfort użytkowania mebla i jednocześnie sprawia, że siedzisko zachowuje swój kształt, mimo nacisku. Trzeba dodać, że jest to sofa z funkcją spania, która została wyposażona w praktyczny system rozkładania typu automat DL. Mebel ten posiada ponadto praktyczny pojemnik o dużej pojemności, w którym umieścić można dodatkowy komplet pościeli, poduszki lub ciepłe koce, a także wiele innego typu akcesoriów podręcznych.

Sofa Honey Wersal

Sofa Honey Wersal

Sofa Honey Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
206 cm
Wysokość
77/87 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość
102 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
144x200 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty