Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA PLAY WERSAL

Nowoczesna sofa Play marki Wersal z wbudowaną funkcją spania; szer. 190 cm; wys. 80 cm; gł. 88 cm.

2 539,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Designerska sofa Play Wersal to propozycja do nowoczesnego salonu i użytkowników, którzy cenią meble nieszablonowe i wyjątkowe. Sofa prezentuje się elegancko i mimo swojej dość masywnej konstrukcji nie przytłacza przestrzeni. Bryła opiera się na niskich i szerokich stopkach, co podkreśla wyjątkowy charakter mebla. Sofa posiada dwie szerokie poduszki, które są idealne do podpierania pleców przy oparciu. Lekko podniesione ku górze boki mebla prezentują się bardzo ciekawie. Sofa powstała na bazie sprężyn falistych, ponadto mebel wyposażono w funkcję relax, dzięki której można komfortowo wypocząć po ciężkim dniu. Trzeba zaznaczyć, że jest to kanapa wielofunkcyjna, która doskonale sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy, gdyż może w kilka chwil stworzyć komfortową strefę nocnego wypoczynku. Ta sofa z funkcją spania została wyposażona w wygodny system rozkładania typu automat DL, ponadto posiada praktyczny schowek na dodatkowe koce, poduszki czy pościel, co ułatwia utrzymanie ładu.

Sofa Play Wersal

Sofa Play Wersal

Sofa Play Wersal

Sofa Play Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
190 cm
Wysokość
80 cm
Głębokość
88 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
135 x 190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty