Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA CORNER HALMAR NIEBIESKA Z PODNÓŻKIEM

Rozkładana sofa Corner marki Halmar w kolorze niebieskim; szer. 200 cm; wys. 83 cm; gł. 86 cm; Po rozłożeniu: gł. 102 cm; wys. 42 cm. Podnóżek: szer. 90 cm; gł. 71 cm; wys. 42 cm;

1 799,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Komfortowa elegancka sofa z jakościowych materiałów perfekcyjnie sprawdzi się w każdym nowocześnie urządzonym pomieszczeniu. Dzięki zastosowanej niebieskiej barwie, mebel będzie nie tylko wygodną przestrzenią do odpoczynku, ale i okazałą ozdobą pomieszczenia, umieszczoną w jego centralnym punkcie. W zestawie znajduje się również zgrabny podnóżek, poprzez który można zapewnić odpowiednie wytchnienie zmęczonym nóg użytkownika, tym samym dbając o właściwe krążenie krwi. Sofa Corner został skonstruowana z solidnych materiałów, dlatego pozostanie w dobrym stanie przez wiele lat.

Sofa Corner Halmar Niebieska


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
86-102 cm / podnóżek: 71 cm
Wysokość
83-42 cm / podnóżek: 42 cm
Głębokość
200 cm / podnóżek: 90 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Materiał
Tkanina
Kolor
Niebieski

Polecane produkty