Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA ROBERTO HALMAR CIEMNY POPIEL

Rozkładana sofa Roberto marki Halmar w kolorze popielatym; szer. 193 cm; wys. 86-58 cm; gł. 85-108 cm.

1 299,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Elegancka sofa wykonana w stylu klasycznym cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności oraz dekoracyjnym wyglądem. Mebel wyposażono bowiem w możliwość rozkładania, dlatego z łatwością może on stać się wygodną przestrzenią do snu i odpoczynku. Uniwersalne nóżki oraz standardowa barwa ciemnego popielu sprawiają, że Sofa Roberto świetnie odnajdzie się w każdym nowoczesnym salonie, pokoju dziennym czy eleganckiej powierzchni biurowej. Do mebla dołączono dwie zgrabne poduszki, aby zapewnić jak najlepszy komfort relaksu. Solidne materiały, zastosowane podczas produkcji sofy, zapewniają o jej przydatności w nienaruszonym stanie przez lata.

Sofa Roberto Halmar ciemny popiel


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
193 cm
Wysokość
86-58 cm
Głębokość
85-108 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Materiał
Tkanina
Kolor
Ciemny popiel

Polecane produkty