Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA BACON HALMAR BEŻOWA

Beżowa sofa Bacon marki Halmar z funkcją rozkładania; szer. 88-105 cm; wys. 83 cm; gł. 180 cm.

863,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Rozkładana sofa z wbudowanym gniazdem USB jest zarówno praktycznym, jak i eleganckim meblem. Może bowiem spełniać funkcję przestrzeni do snu, ale także stanowić idealne miejsce do rozmów lub pracy zdalnej. Klasyczny beżowy kolor sprawia, że sofę można umieścić w wielu stylach i barwach urządzanych wnętrz. Mebel świetnie sprawdzi się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale i w biurze lub luksusowej poczekalni. Ponadto solidne drewniane nóżki oraz miękka tkanina dbają o najwyższy poziom komfortu korzystania z mebla. W połączeniu z praktyczną ławą, sofa będzie perfekcyjnym miejscem do spotkań z bliskimi w domu lub współpracownikami w przestrzeni biurowej.

Sofa Bacon Halmar beżowa


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
88 cm
Wysokość
83 cm
Głębokość
180 cm
Szerokość po rozłożeniu
105 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Materiał
Tkanina
Kolor
Beżowy

Polecane produkty