Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SOFA ARMANDO HALMAR POPIELATY

Popielata sofa Armando marki Halmar wyposażona w funkcję spania; szer. 82-100 cm; wys. 78-58 cm; gł. 192 cm.

1 229,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


Komfortowa sofa Armando Halmar w kolorze popielatym dobrze pasować będzie zarówno do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym, jak i do aranżacji bardziej klasycznych. Jest to mebel wyróżniający się elegancką prezencją, a przy tym bardzo komfortowy i solidnie wykonany. Sofa Armando Halmar posiada miękkie siedzisko, praktyczne podłokietniki oraz wygodne oparcie. Konstrukcja umieszczona jest na smukłych i dość wysokich nogach ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny, co dodaje jej lekkości i jednocześnie ułatwia zachowanie czystości w najbliższym otoczeniu mebla. Sofa Armando firmy Halmar tapicerowana jest przyjemną w dotyku tkaniną velvet w kolorze popielatym. Na jej wygodnym oparciu znajdują się ozdobne, pionowe przeszycia.

Sofa Armando Halmar popielata


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
192 cm
Wysokość
78-58 cm
Głębokość
82-100 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
100x192 cm
Materiał
Stal malowana proszkowo
Materiał
Tkanina velvet

Polecane produkty