Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA MATTEO COMFORTEO

Stylowa kanapa Matteo Comforteo dostępna w wielu tkaninach obiciowych do wyboru; szer. 248 cm; wys. 87/99 cm; gł. 98 cm.

3 121,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesna kanapa Matteo Comforteo zwraca uwagę swoim nietuzinkowym wyglądem, a dodatkowo jest wygodna i praktyczna. Będzie bardzo dobrze prezentować się w mniejszych i większych salonach. Posiada ciekawe zaokrąglenia, które szczególnie mocno wyeksponowane są na jej podłokietnikach, a także tapicerkę dostępną z aż 5 grup tkanin do wyboru. Mebel wyposażono w funkcję spania, ponadto ta wersja posiada praktyczny pojemnik na pościel. Kanapa Matteo Comforteo bardzo łatwo i szybko rozkłada się, wykorzystując automat typu „delfin” i dając dodatkowe miejsce do snu. Siedzisko mebla wypełniono połączeniem pianki wysokoelastycznej i wysokiej gęstości pianki poliuretanowej z wytrzymałymi sprężynami falistymi. Na siedzisku znajdują się subtelne zdobienia w postaci delikatnego pikowania. By jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania kanapy, wyposażono ją w regulowane zagłówki, które można dostosować do własnych potrzeb. Cała bryła mebla jest nisko osadzona na niewielkich nóżkach w kolorze chrom.

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo

Kanapa Matteo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
248 cm
Wysokość
87/99 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
98 cm
Wysokość nóżek
5 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
127x194 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka poliuretanowa
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Wysokość podłokietników
58 cm
Głębokość siedziska
60 cm
Materiał nóżek
Stal chromowana

Polecane produkty