.

.

KANAPA BORNEO COMFORTEO

Wygodna kanapa Borneo Comforteo z wypełnieniem z pianki wysokoelastycznej w siedzisku i oparciu; szer. 222 cm; wys. 87/99 cm; gł. 98 cm.

3 462,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Atrakcyjna kanapa Borneo Comforteo to mebel, który w salonie prezentować będzie się okazale, zachęcając do chwili wypoczynku. Kanapa jest elegancka, a przy tym bardzo wygodna, co jest zasługą zastosowania pianki wysokoelastycznej zarówno w siedzisku, jak i poduszkach oparciowych. Dodatkowo mebel wyposażono w wygodne podłokietniki i regulowane zagłówki, które jeszcze bardziej podnoszą komfort użytkowania. Kanapa Borneo Comforteo posiada praktyczne podręczne akcesoria, a poza tym wyposażono ja w funkcję spania, więc można na niej wypocząć nie tylko w dzień, ale i w nocy. Mebel rozkłada się i składa bardzo prosto – wykorzystano do tego specjalny automat typu „puma”, który nie wymaga zastosowania siły, a przy tym jest bezpieczny dla podłogi. Po rozłożeniu zyskuje się powierzchnię spania wynoszącą 145x196 cm. Kanapa może mieć różne tapicerki – wybierać można spośród materiałów dostępnych w aż 5 różnych grupach tkanin, dostosowując ją do własnych preferencji i wystroju.

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
222 cm
Wysokość
87/99 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
98 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
145x196 cm
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Wysokość podłokietników
57 cm
Głębokość siedziska
59 cm

Polecane produkty