Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA BORNEO COMFORTEO

Wygodna kanapa Borneo Comforteo z wypełnieniem z pianki wysokoelastycznej w siedzisku i oparciu; szer. 222 cm; wys. 87/99 cm; gł. 98 cm.

3 296,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Atrakcyjna kanapa Borneo Comforteo to mebel, który w salonie prezentować będzie się okazale, zachęcając do chwili wypoczynku. Kanapa jest elegancka, a przy tym bardzo wygodna, co jest zasługą zastosowania pianki wysokoelastycznej zarówno w siedzisku, jak i poduszkach oparciowych. Dodatkowo mebel wyposażono w wygodne podłokietniki i regulowane zagłówki, które jeszcze bardziej podnoszą komfort użytkowania. Kanapa Borneo Comforteo posiada praktyczne podręczne akcesoria, a poza tym wyposażono ja w funkcję spania, więc można na niej wypocząć nie tylko w dzień, ale i w nocy. Mebel rozkłada się i składa bardzo prosto – wykorzystano do tego specjalny automat typu „puma”, który nie wymaga zastosowania siły, a przy tym jest bezpieczny dla podłogi. Po rozłożeniu zyskuje się powierzchnię spania wynoszącą 196x145 cm. Kanapa może mieć różne tapicerki – wybierać można spośród materiałów dostępnych w aż 5 różnych grupach tkanin, dostosowując ją do własnych preferencji i wystroju.

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo

Kanapa Borneo Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
222 cm
Wysokość
87/99 cm
Głębokość
98 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wysokość siedziska
44 cm

Polecane produkty