Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA VIDA COMFORTEO

Funkcjonalna i stylowa kanapa Vida Comforteo z pojemnikiem na pościel i funkcją spania; szer. 225 cm; wys. 91 cm; gł. 90 cm.

2 917,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Stylowo prezentująca się kanapa Vida Comforteo bardzo dobrze odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych. Posiada prostą konstrukcję, której charakteru dodają miękkie poduszki oparciowe, zwężane ku dołowi podłokietniki, a także smukłe, ustawione nieco pod kątem nóżki. Mebel nie tylko zwraca uwagę swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością. Wyposażono go w pojemnik na pościel, a poza tym posiada funkcję spania, więc w kilku ruchach stworzyć można dodatkowe miejsce do wypoczynku, gdy będzie to konieczne. Mebel rozkłada się i składa przy pomocy automatu, co nie wymaga użycia siły. Cała powierzchnia spania, jaką posiada kanapa Vida Comforteo, posiada podobną sprężystość, zapewniając komfortowy wypoczynek. Poduchy oparciowe tego mebla są wielokomorowe i wypełniono je wkładem poliuretanowo-sylikonowym, dzięki któremu są miękkie i jednocześnie nie odkształcają się. Siedzisko kanapy to natomiast połączenie sprężyn falistych i wysokoelastycznej pianki. Obicie dostępne jest z aż 5 grup tkanin.

Kanapa Vida Comforteo

Kanapa Vida Comforteo

Kanapa Vida Comforteo

Kanapa Vida Comforteo

Kanapa Vida Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
225 cm
Wysokość
91 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Głębokość
90 cm
Wysokość nóżek
17 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
141x192 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wysokość podłokietników
63 cm
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty